Смузі ТМ “Злагода”

ЙОГУРТИ – СМУЗІ

#Твій_смак – твої_правила!

     Цієї весни ТМ “Злагода” приготувала для тебе нові функціональні продукти, які на 100% натуральні, якісні та смачні. Йогурти-смузі, створені на основі натурального йогурту жирністю усього 2,0%, збагачені Омега-3 жирними кислотами, які мають масу переваг для тренувань і здоров’я в цілому. До складу наповнювача включений природний замінник цукру – стевія, що знизило вміст цукру в продукті та зробило його ще корисніше.

     Якщо ти дотримуєшся принципів здорового харчування або намагаєшся зберегти здоров’я в міському середовищі, то цей продукт створений спеціально для тебе.

Лінійка йогуртів-смузі складається з 4 продуктів:

Йогурт-смузі «Енергія» це апельсин-грейпфрут-зелений чай, який дозволить тобі підбадьоритися, відновити сили, прийти у форму. Забудь про втому! Наповни життя енергією! ОЦЕ ДРАЙВ!

Йогурт-смузі «Антиоксидант»  містить в собі пюре абрикоса-моркви-гарбуза-банана, яке мінімізує дію оксидативного стресу на організм. Освіжаючий, смачний та корисний! ОСВІЖЕННО!

Йогурт-смузі «Антистрес» це манго-банан-льон, які допоможуть поповнити енергетичні запаси організму, сприятимуть нормальному функціонуванню нервової системи. Розслабся та відпочинь! МІКСУЙ, НЕ СТРЕСУЙ!

Йогурт-смузі «Детокс» – зелене яблуко-груша-шпинат-клітковина льону, допоможуть тобі вивести токсини, очистити організм і поліпшити самопочуття. Будь в гармонії з собою! ІЗІ-БРІЗІ , ДІВЧАТКА!