Історія комбіната “Придніпровський”

ПрАТ «Комбінат «Придніпровський» був заснован на базі Дніпропетровського міського молзаводу №2, побудованого ще у 1976 р.

Президентом кампанії є Веретенников Віктор Олександрович,

який став ініціатором і натхненником першої в Україні приватизації трудовим колективом державного підприємства, що здійснює свою діяльність за чотирма напрямками:

сеть магазинов выездной торговли

мережа магазинів виїзної торгівлі

творог-злагода-5-180

кисломолочні продукти

дитяче харчування

заграва виктор веретенников

виробництво теле- кіно- фільмів

веретенников виктор александрович

Основна сфера діяльності підприємства – молочна промисловість.

До складу ПрАТ «Комбінат «Придніпровський» входять:

Васильковский сырзавод

Васильковський сирзавод

Царичанский маслозавод

Царичанський маслозавод

Перещепинский молцех

Перещепинський молочний цех

Новомосковський фруктовий цех

Філії підприємства представлені в таких великих містах України як Київ, Одеса, Харків.

За час свого існування комбінат зарекомендував себе, як виробник високоякісної молочної продукції в широкому асортименті і вже багато років утримує позиції лідера на українському ринку.

На даний момент підприємство входить у 5 найсильніших виробників молокопродуктів в Україні.

Щодня переробляється понад 250 т. молока. ПрАТ «Комбінат «Придніпровський» випускає свою продукцію під ТМ «Злагода» та ТМ «Любимчик».

Міжнародні нагороди

Birmingham torch award (Бірмінгем, Алабама, США)

Диплом Birmingham torch award (Бирмингем, Алабама, США) «За экономическую стабильность и развитие в неблагоприятных условиях»

Міжнародна нагорода «Золотий ягуар»

Международная награда «Золотой ягуар» - «За образцовое ведение бизнеса, высокий профессионализм и партнерскую надежность 2010 г

Нагорода «Євромаркетцентр»

Награда 'Евромаркетцентр' к диплому качества Еврорынка

Диплом міжнародної нагороди «Золотий ягуар»

Диплом лауреата международной награды «Золотой ягуар»

Торгівельна марка «Злагода», продовжуючи традиції комбінату і спираючись на досвід кваліфікованих співробітників підприємства, за кращу якість натуральних продуктів харчування неодноразово відзначалася вищими нагородами на міжнародних виставках, конференціях, ярмарках і дегустаціях, що проходили в США, Франції, Швейцарії, Бельгії, Німеччині, Росії та Україні.

ПрАТ «Комбінат «Придніпровський» відзначений нагородою «Факел Бірмінгема» – «За економічну стабільність і розвиток в несприятливих умовах» (США). Є багаторазовим переможцем Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар» і «100 кращих товарів України».

Також міжнародної нагороди «Золотий ягуар» – «За зразкове ведення бізнесу, високий професіоналізм та партнерську надійність».

Продукція ТМ «Злагода» удостоєна вищої нагороди конкурсу Французької Асоціації сприяння національній промисловості «За якість», а також має Диплом якості євроринку.